Poslední aktualizace: 17-03-2017

Další ]


Na stránkách už je toho asi dost na to, aby se snadno přehlédlo co nového jsem přidal nebo změnil. Proto jsem na popud některých vlků zřídil tuhle stránku, kde najdete info o tom co sem změnil, doplnil + občas nějakou tu zajímavost, video nebo aktualitku. Rei

26.11.2016   A JE TO TADY. 8.11 přišel slíbovaný comeback T-ara a píseň Tiamo. Jak se před Vánocema dalo čekat, žádná divočina ale pohodová romantika. Nezbývá než se modlit a věřit, že T-ara zlomí kletbu 7. roku která sužuje K-Pop a letos si již vybrala několik obětí (4minute, Rainbow, 2NE1). V tuto chvíli je již známé, že děvčata prodlužují svoje smlouvy s MBK Entertainment.

25.11.2016  Po 4minute a Rainbow se oficiálně se rozpadla skupina 2NE1. Pro všechny co čekali, že po odchodu Minji budou holky pokračovat dál ve třech to je těžká rána :(

15.08.2016   Za dobu co se plácám po tomhle světě jsem měl a mám hodně oblíbených hudebních skupin a favoritek. Je však skupina, která je pro mě velmi vyjímečná, že prostě nedokážu ukázat na svoji favoritku ... protože všechna děvčata jsou mé favoritky. Nedávno K-pop skupina T-ARA oslavila 7. výročí existence. Nedí divu, že se internet začíná hemžit blahopřáními všeho druhu. Za tu dobu jsme s ní mi fanoušci prožili veselé, ale i smutné chvle (po odchodu Hwayoung). I přes řadu zrádců, kteří se od T-ara v té době odvrátili to naštěstí dopadlo dobře (možná i díky veřejně prezentované podpoře fanoušků) a děvčata z tohoto smutného období vyšla pokornější a myslím že i mnohem silnější. Již v červenci 2016 společnost MBK Entertainment ohlásila comeback, kterého se k podzimu máme dočkat takže je zjevně vše jak ma být. Ať královská Tiara jasně září ve všech 70 zemích kde žijí jejich fanoušci. Spustu krásných písniček a úžasných videoklipů a nejméně dalších 288M shlédnutí na YT ať je na ně pěkně vidět :D Jo, a doufám, že už nikdy neuvidím v názvu písničky slovo Goodbye (málem sem díky Eunjung dostal infartk). T-ARA FIGHTING!!!

Asi nebude překvapením, že nejhezčí 2 videoklipy co jsem kdy viděl jsou od skupiny T-ARA. V roce 2012 mi dramatické verze jejich písní doslova vyrazily dech.

14.08.2016

20.04.2016   Tak tu máme zase léto a cony v plném proudu :D


 

Další ]

Skok na začátek stránky

Videos, Photos, Images, Drawnings etc. Copyright  © Miscellaneous Authors
Copyright © 2008-2019 Wolf