Poslední aktualizace: 14-07-2011

MMORPGStar Trek OnlineThe Exiled Realm of ArboreaWorld of WarcraftAionLineage I

Guild Wars (NC Soft) Official Site

Dějiny Tyrie sepsané historikem Thadeusem Lamountem, popisující časy od stvoření světaWallpapery

  • 3D CORPG (Cooperative Online Role Playing Game). Bylo prodáno přes 6 miliónů kopií (250 000 první týden po uvedení na trh) - hra, dvě kampaně (běží i samostatně bez původní hry) a jeden datadisk (k němu původní hru samozřejmě mít musíte). Rozhodně stojí za zmínku upozornit jak na skvělý příběh, který nepostrádá zásadní dějové zvraty, tak na úžasnou až epickou hudbu, která Vás bude při dobrodružstvích provázet.

  • ArenaNet je americkou softwarovou společností vyvíjející počítačové hry. Studio bylo založeno v roce 2000 skupinou vývojářů z Blizzard Entertainment s cílem vyvíjet online hry. Studio spolupracuje s jihokorejským NCsoftem (Lineage 2, Aion). Společným projektem vznikl zábavný fantasy koktail, ve kterém se spojila hratelnost WoW s grafikou podobnou japonským anime.

  • Guild Wars: On-line fantasy RPG Guild Wars z řady svých žánrových kolegů vybočuje hned z několika důvodů. Za prvé, hra bude nabízena bez měsíčních poplatků, jedinou investicí se tak stane jednoduše zakoupení krabice s plnou verzí, popř. poplatky internetovému providerovi. Druhou věcí, je fakt, že za Guild Wars stojí trojice jmen Patrick Wyatt, Mike O'Brien a Jeff Strain, což jsou všichni bývalí zaměstnanci Blizzardu a podíleli se na projektech jako Diablo, Warcraft nebo Starcraft. Guild Wars je rychlá (žádná složitá kouzla, dlouhé procházení prázdných map atd.), zábavná, založená na plnění jednotlivých misí. Na začátku si klasicky nadefinujete, jak bude vaše postava vypadat a budete si také moci vyzkoušet několik povolání, než se pro určité konečně rozhodnete. Herním světem (ten je mimochodem velmi rozmanitý) můžete brouzdat v jakékoliv perspektivě vás napadne - first-person, third-person i izometrické (ala Diablo). Mise, do kterých se budete pouštět, si můžete volit, a když se vám je ve spolupráci s dalšími hráči podaří dokončit, odemknou se vám další. Budou zde jinak i bitky s velkými monstry, bossy. Prostě, Guild Wars prý má co nabídnout jak hardcore, tak i těm běžným hráčům a potvrzují to zdroje ze všech stran. (text Xzone CZ)

Guild Wars: Prophecies (vydáno v dubnu 2005)

  • Guild Wars: Eye of North Do země Tyria se vrátili hrdinové, aby zvítězili nad silami zla. Abaddon padl, Shiro byl odhalen a titáni byli zahnáni zpět do zemí démonů. Teď však krajinu ničí rozsáhlá zemětřesení, v zemi náhle zejí obrovské propasti a z temných hlubin povstává nová hrozba. Datadisk se bude odehrávat v dungeonech a jeskyních země Tyria, přičemž příběh bude rozdělen do tří dějství. V první části, skládající se z osmnácti misí, bude za úkol pomoci trpaslíkům v boji proti hlavnímu monstru, nazývanému The Great Destroyer. V závěru dějství dojde na seznámení s Asury a Norny, kteří spolu s hráčovou návštěvou domovské země Charrů obstarají náplň prostřední části hry. V samotném finále dojde znovu na bitvu proti stejné potvoře, které však Asuřané říkají trochu jinak: The Fiery Destroyer. NCSoft v datadisku odmítl zvýšit maximální dosažitelný level postav, protože se chtějí více soustředit na představení nových ras, které budou hrát důležitou roli i v plnohodnotném pokračování. Eye of the North hráče připraví na GW2 třeba pomocí Hall of Monuments, kam se budou zapisovat získané tituly. Ty půjde později využít při tvorbě postav právě v Guild Wars 2 a díky tomu získat exkluzivní předměty a bonusy. Hall of Monuments dále mj. zajistí, že hráčům jedničky v pokračování nikdo "neukradne" nick. Konkrétně se v něm máte setkat s novými 10 hrdiny, 18 víceúrovňovými dungeony, 40 sety brnění a 150 skilly, z nichž třetina bude vyhrazena jen pro PvE, tzn. hru proti umělé inteligenci či nástrahám drsného severského prostředí. (text Xzone CZ)

Guild Wars: Eye of North (datadisk, vydáno v srpnu 2007)

  • (2009) I v Guild Wars máme své zástupce, guildu WolfOfDarkness (WOD) patřící k alianci Kurzicks. Pokud tam ovšem někoho z nás nalezneš in-game má to jediné vysvětlení - buchnul GP nebo je technická odstávka serveru a proto Lineage 2 neběží :)

Guild Wars: Factions (samostatná kampaň, vydáno v dubnu 2006)

Guild Wars: Nightfall (samostatná kampaň, vydáno v říjnu 2006)

MMORPGStar Trek OnlineThe Exiled Realm of ArboreaWorld of WarcraftAionLineage I

Skok na začátek stránky

Videos, Photos, Images, Drawnings etc. Copyright  © Miscellaneous Authors
Copyright © 2008-2019 Wolf