Poslední aktualizace: 10-08-2011

MMORPGStar Trek OnlineGuild WarsThe Exiled Realm of ArboreaWorld of WarcraftLineage I

Aion: The Tower of Eternity (2008) official site

Dějiny Atreie (legenda)Wallpapery

 • Aion: The Tower of Eternity, projekt společnosti NCSoft, Vás zve do světa, kde spolu válčí andělé, démoni a draci. Vy se budete ohýbat pod tíhou osudu světa Aion a možná rozhodnete, jakým směrem se jeho příběh vyvine. V Aion bude skutečně každý hráč psát historii herního světa a svými rozhodnutími přímo ovlivňovat dění v něm. Má to být svět nevídaných grafických detailů a interaktivity. To vše mj. souvisí se základem projektu - Cryenginem od Cryteku. Aion má být také první masivně multiplayerovou RPG, která unikátním způsobem zkombinuje systémy PvE a PvP do jednoho, tzv. PvPvE, jenž nejenže zvládne složité vztahy a aliance mezi říšemi, rasami a guildami, nýbrž rovněž ovládne mocnou nehratelnou frakci Draků, představující společného nepřítele všem hráčům, bez ohledu na jejich zařazení. Atmosféru hry dotvoří svým soundtrackem uznávaný skladatel Kinihiko Ryu. (text x-zone cz)
 • Od konce roku 2011 Aion funguje jako FREE-TO-PLAY. Byly zrušeny měsíční poplatky a hrát lze zdarma.

Web spřátelené asmodiánské legie Vlčata asmo.webnode.cz/ (server soul-aion.cz)

 • Pozn. Rei
  (25.5.2011) - Osobně nevěřím, že by tato hra mohla jakkoli konkurovat Lineage 2. Ne, že by byla vysloveně špatná ... prostě je jiná. Spíš připomíná bastarda zplozeného na seně rychlou souloží mezi Lineage 2 a Guild Wars (s drobnými úpravami). Rozhodně to ale není taková ***** jako Tabula Rasa a jsou i mnohem horší MMORPG.
  - K servu jako takovému, co říci. Moje osobní zkušenost - poměrně velké množství bugů a mizerná komunikace (nebo žádná) s GM. Některá pravidla, např. hlášení ztracených itemů budí pocit, že než řešení problému mají GM dát alespoň 1 záminku jak zdůvodnit že není co řešit. Prokazovat vlastnictví ztraceného itemu vlastními screeny a svědectvími spoluhráčů, místo aby se prostě GM kouklo do log souborů kde je problém jde hluboko pod standart běžný pro slušné free servery. Těžko říci jestli je to proto, že to GM neumějí nebo na to kašlou, a vážně nevím co z toho by bylo horší. Problém je v tom, že si můžete vybrat jestli hrát na méně zabugovaném serveru, kde budete sami nebo na Soul-Aion.cz kde je alespoň 200 hráčů, ale s vědomím že se neustale budete prát s bugama a i komunikace s GM se může výrazně protáhnout (pokud Vám vůbec odpoví).
  (31.5.2011) Vždy uvádím jen korektní info, takže dodatek. Dnes mě in-game našlo GM Saaphie a ztracený vršek brnka mi vrátila. Takže možná jen informace GM týmem na Soul-Aion běžej pomaleji než jsme zvyklí z GPL2. Též GM Jhoira je velmi vstřícná při řešení hráčských problémů. To vše ovšem nic nemění na faktu, že je to řádně zabugovanej server a chvílema Vás dotáhne až na hranici šílenství, když se Vám ze 4 questů 1 povede dokončit a on nejde odevzdat, protože Vás příslušné NPC prostě ignoruje.
  (18.07.2011) Marná sláva je to zklamání. Úžasná grafika, která zaujme každého příznivce anime, to na 100%. Překrásné lokace, to určitě. Ale mmorpg? :/ Pokud jste náturou farmář, zapomeňte - tato hra je spíš Battlefield s klackem :(

Soul-Aion CZ

MMORPGStar Trek OnlineGuild WarsThe Exiled Realm of ArboreaWorld of WarcraftLineage I

Skok na začátek stránky

Videos, Photos, Images, Drawnings etc. Copyright  © Miscellaneous Authors
Copyright © 2008-2019 Wolf