Zdroj: NSsoft  překlad: l2portal.cz

Lineage 2Skilly a BuffyLokace a instanceÚpravy a vylepšováníZbraně - SA krystalyBoss šperky

Tito bossové jsou nesilnější monstra ve hře. Mají ohromně navýšené HP, obranu, regeneraci - v podstatě všechno, na co si vzpomenete. Je ohromně obtížné je zabít. Mágové nemají žádné omezení, co se týká rozdílu levelů mezi nimi a bossem, ovšem pokud máte výrazně vyšší úroveň, jsou dropy znatelně nižší. U Priestů si můžete zakoupit Charm of Luck - svitky, které snižují pravděpodobnost, že něco při případné, úmrtí ztratíte.

Queen Ant

Ant Queen se nachází na dně Ant Cave. Obklopují ji agresivní strážní mravenci a léčící mravenci. Navíc jsou v jeskyni za ní larvy na které když zaútočíte, tak se na vás zaměří strážci. Navíc mravenci léčitelé opustí královnu a budou se snažit larvy léčit. Larvy není možné zabít, ani když jejich HP snížíte na 0. Pokud léčitelé larvy zcela uzdraví nebo pokud někdo zaútočí na královnu, vracejí se k ní a léčí ji. Léčitele nelze umlčet ani uspat, ale jde je omráčit. Léčitelé i stráže se v případě smrti velmi rychle oživují. Jediná možnost, jak zabít královnu, je zneškodnit léčitele a udržet strážce mrtvé.

Queen Ant  QueenAnt_3b.jpg

Core

Core se nachází na třetím patře Cruma Tower. Má velké množství strážců, kteří hodně zraňují a rychle se oživují. Navíc může používat AoE skill, který také dělá velké zranění, a vždy, když ho použije, řekne “Purging intruders”. Kromě toho Core jenom sedí na místě. Nejobtížnější je vypořádat se se strážci.

Core

Orfen

Orfen se nachází v Sea of Spores. Nezůstává na místě, ale i se svými strážci se pohybuje a je agresivní. Jakmile jí snížíte životy na polovinu, teleportuje se zpět do svého doupěte, kde čekají další strážci. Jejím jediným skillem je ochromení, kromě něj má už pouze silný útok. Pokud ji zraníte, uvidíte, že křičí vaše jméno v chatu. Sama o sobě není obtížná, ale v kombinaci se strážci se jedná o velmi těžký oříšek.

Orfen  orfen 969.jpg

Zaken

Zaken se nachází na Devil’s Island v pirátské lodi, do které můžete vstoupit pouze, když je ve hře půlnoc (čas zjistíte příkazem /time). Dveře zůstanou otevřené 2 minuty reálného času. Zaken se velmi rychle pohybuje, má silný útok a umí vysávat život. Čas od času budou postavy teleportovány do přilehlých místností, kde se na vás zaměří další mostra a budete se muset probojovat do centrální místnosti, kde se Zaken obvykle nachází. Zaken je navíc upír, takže i když někteří tvrdí, že je možné ho zranit pouze ve dne, není to potvrzené.

Zaken  zaken_concept.jpg

Baium

Lord Baium se nachází na vrcholku Tower of Insolence (ToI). Abyste mohli vstoupit do jeho doupěte, musíte splnit quest An Arrogant Search. Jakmile se dostanete dovnitř, musíte ho probudit a pokud to uděláte, celá věž se otřese. Baium je poměrně pomalý, ale má silný útok a má velmi nepříjemný AoE skill. Navíc jsou u něho andělé, kteří na Vás budou útočit.

Baium  Shot00062.jpg  calendar2005-04a.jpg

Antharas

Jeden ze šesti draků narozených ze spojení Gran Kaina, boha zkázy, a Shilen, bohyně temnoty. V dávné minulosti Shilen porodila šest draků, které poslala do války proti ostatním bohům. Poté, co byla poražena a utekla do světa mrtvých, usídlil se Antharas hluboko v Dragon Valley u Giranu, kde očekává vzkříšení Shilen.

Antharas se nachází na dně DVC (Antharas’s Lair). Pokud chcete vstoupit do jeho doupěte, musíte splnit quest Audience with the Land Dragon. Jeho jedinou slabinou jsou větrné útoky (wind attacks), proti všemu ostatnímu má zvýšenou odolnost. Má skilly Dupnutí (AoE omráčení okolo jednoho cíle), Skok (AoE zranění všech před ním a omráčení) a Máchnutí ocasem (AoE zranění všech za ním, omráčení a šance na odhození cíle), Antharasův děs (hráči budou utíkat, dokud účinek nevyprchá), Antharasova kletba (-15% P. Atk., -15% M. Atk., -40% P. Def., -40% M. Def., -25% rychlosti útoku, -25% rychlosti kouzlení, -50% rychlosti pohybu, -19 evasion, -19 accuracy, -90% crit rate), Antharasův paprsek (magický útok) a Zkamenění (malé zranění, ale po zkamenění se nemůžete hýbat, používat skilly ani být zraněni). Antharas je tak silný, že nepotřebuje žádné stráže.

Antharas  Antharas_1b.jpg

Valakas

Valakas je druhým drakem v Lineage II a jedním z prvních dračích dětí bohyně temnoty Shilen. Obývá sopečnou oblast Goddardu známou jako Výheň Bohů (Forge of the Gods). Protože se bojí Gran Kaina, který dohlíží nad lidmi, vybíjí si vztek na všech, kteří se odváží vstoupit na jeho území. Pokud chcete vstoupit do jeho doupěte, musíte splnit quest Into the Flame

Valakas  valakas_1.jpg  lineage2wallpapervalakaea0.jpg

Eilhalder Von Hellman

Po skončení války Adenu a Elmore, se rodina Von Hellman zbouřila proti králi Elmorského království. Král přikázal popravit všechny členy této rodiny, jenomže ti se chtějí pomstít. Eilhalder Von Hellman, tak jako ostatní z jeho rodiny vstali z mrtvých jako vampíři a v současnosti pobývají v Cursed Village.

Eilhalder Von Hellman  eilhalder_1.jpg  58658743.jpg

Ice Fairy Sirra (od C5)

Ice Fairy Sirra slouží Ice Queen. Svého času byla služebnicí Freyi. Pak ji ale Freya transformovala na led a Sirra si musela najít nový domov, v záhradách hradu Ice Queen. Ice Queen darovala Sirre sílu čerpat životní energii z monster v hradních záhradách a možnost používat tuto energii pro sebe.

Ice Fairy Sirra  sirra_3.jpg  lineage_3.jpg

Frintezza (od C5)

Frintezza je syn Baiuma, s podobným osudem nekonečného života. Pobývá v poslední hrobce za tajnou zdí, která je propojena s Imperial Tomb. Jeho melodie, které hraje na organu jsou předurčeny ohromit a omráčit každého, kdo je uslyší.

Frintezza  frintezza_2.jpg  calendar_lineage2media_37.jpg

Dr.Chaos

Dr.Chaos se prohlašuje za vládce zla. Ještě jako Maestro, byl Dr.Chaos vyhozen z Black Anvil Guild (Bratrstvo černé kovadliny) poté, co byl chycen při pokusu ukradnout blueprint od starešiny. Přísahal bratrstvu pomstu a začal budovat vlastní armádu. Dr.Chaos s legií golemů, kterou vytvořil obsadil Pavel Ruins. Všechny neznámé poutníky považuje za vrahy, které vyslala Black Anvil Guild. Jeho primární cíl je ovládnutí Světa. Pokud ho vyprovokujete bude velmi urputně usilovat o Váš život, a pozor. Nespoléhejte na útěk, klidně se za Vámi přes stráže probije i do města a ostatní z Vás nebudou mít ani trochu radost, to mi věřte :)

Dr. Chaos  chaos_3.jpg  Lineage2_dr_chaos.jpg

Anakim  Lilith  Beast Lord Behemoth

Meanas Anor  Sailren  Antharas Priest Cloe

Tyrannosaurus  Ember  Scarlet van Halisha

Baylor  Beleth  Beleth

Lineage 2Skilly a BuffyLokace a instanceÚpravy a vylepšováníZbraně - SA krystalyBoss šperky

Skok na začátek stránky

Videos, Photos, Images, Drawnings etc. Copyright  © Miscellaneous Authors
Copyright © 2008-2019 Wolf